Międzynarodowy Inside Sales - Technologie dla Przemysłu - angielski, Warszawa

Eurojob-Consulting

Postulez maintenant Retour
Retour aux résultats

Société

Eurojob-Consulting

Lieu(x)

Varsovie, Pologne

Référence

EJ9713MW
Postulez maintenant

Międzynarodowy Inside Sales - Technologie dla Przemysłu - angielski, Warszawa

CDI
Génie Électrique
Technique
Commercial
Actualisée il y a 5 jours
 

Czy jesteś osobą zaangażowaną i pełną motywacji, otwartą na innowacyjne produkty i dynamiczne zarządzanie z uprawnionymi procesami decyzyjnymi? Chcesz pracować w strukturze, w której współpraca i skrupulatna dbałość o szczegóły są najważniejsze? W takim razie ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie!

Nasz klient, duża rodzinna francuska firma z ponad 45-letnim doświadczeniem i wspierającą kulturą korporacyjną, która oferuje rozwiązania dla systemów elektronicznych od projektu do produkcji, poszukuje pracownika na stanowisko

Międzynarodowy Inside Sales - Technologie dla Przemysłu - angielski, Warszawa

Aby poszerzyć istniejący zespół, będziesz jednym z pierwszych punktów kontaktowych dla naszych klientów na polskim rynku. Będziesz współpracować z międzynarodowym zespołem nad procesem sprzedaży od etapu początkowego do końcowego. Twoja biegła znajomość języka polskiego i angielskiego pozwoli Ci pracować jako kompetentny partner z klientami, międzynarodowym zespołem sprzedaży, ale także z produkcją, technologią i logistyką z innych lokalizacji firmy.

Na co możesz liczyć? Nasza oferta

 • Dynamiczne środowisko pracy: Gwarantujemy otwarte drzwi, pomocnych i zaangażowanych współpracowników na całym świecie.
 • Stabilność: Oferujemy przyszłościową i stałą pracę z ciekawymi możliwościami organizacyjnymi.
 • Kultura współpracy: Pracujesz w organizacji, w której praca zespołowa, odpowiedzialność i wsparcie pracowników są na pierwszym miejscu.
 • Firma rodzinna: Weźmiesz udział w wydarzeniach zespołowych, kursach dokształcających i szkoleniach m.in. w naszej centrali we Francji.

To, na co liczymy - Twoje zadania

 • Proces sprzedaży: Towarzyszysz klientowi od początkowego zapytania, poprzez śledzenie zamówienia w produkcji, aż do dostawy. Przygotowujesz oferty i przetwarzasz zamówienia, sprawdzając je na poziomie technicznym i administracyjnym.
 • Doradztwo: Dzięki ścisłej współpracy z pracownikami technicznymi, doradzasz klientom w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, które mogą mieć w trakcie procesu sprzedaży.
 • Relacje z klientami: Utrzymujesz relacje z klientami i dalej je rozwijasz poprzez ciągłe dbanie o zadowolenie klientów.
 • Praca zespołowa: Aktywnie współpracujesz z całym zespołem firmy, w którym jesteś w pełni zintegrowany.

Jak wzbogacasz zespół - Twoje atuty

 • Twoje doświadczenie:**Ukończyłeś szkolenie handlowe lub odpowiedni stopień naukowy i idealnie byłoby, gdybyś miał już wstępne doświadczenie zawodowe w sprzedaży wewnętrznej w sektorze B2B. Alternatywnie, doświadczenie zawodowe w odpowiednim środowisku może być również dobrym punktem wyjścia.
 • Twoje kwalifikacje językowe:** Płynnie porozumiewasz się w mowie i piśmie w języku polskim i angielskim. Znajomość języka niemieckiego i/lub francuskiego będzie dodatkowym atutem.
 • Umiejętności informatyczne: Biegle posługujesz się CRM i masz doświadczenie w pracy z innymi systemami IT.
 • Twój styl pracy: Jesteś dynamiczny, pracujesz zespołowo i jesteś zmotywowany do pracy w międzynarodowym zespole z dbałością o szczegóły i duchem współpracy.

Eurojob-Consulting

Established in 2004, our HR consulting firm specializes in the recruitment of Franco-German and european profiles. Based in France and Germany, but also in Austria, Belgium, Luxembourg, Switzerland, Italy, Spain and in the UK, our consultants assist jobseekers with coaching, salary evaluation or the preparation of their application (resume and cover letter).

Apply

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Jeśli masz dodatkowe pytania lub chciałbyś przesłać nam swoje CV, a także swoją dyspozycyjność i wymagania dotyczące wynagrodzenia, czekamy na wiadomość od Ciebie! Wystarczy wysłać wiadomość na adres:

Obietnica Eurojob: Będziesz wspierany przez nasz zespół rekruterów przez cały proces aplikacyjny, aż do podpisania umowy! Wspólnie wyciągniemy z Twojej aplikacji to, co najlepsze, dzięki profesjonalnym wskazówkom dotyczącym CV, przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej i oceny odpowiedniego wynagrodzenia. Na co więc czekasz?

Eurojob-Consulting opowiada się za równością, równymi szansami i przeciwdziałaniem dyskryminacji. Jest rzeczą oczywistą, że potraktujemy Twoją aplikację z najwyższą poufnością. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w naszym oświadczeniu o ochronie danych. Przepisy prawne AGG są przestrzegane.

 
Varsovie, Pologne map