Pracownik(-ca) ds. sprzedaży Dziale Handlowym – niemiecki/angielski/polski/ukraiński/rosyjski (m/k/i), Essen

Eurojob-Consulting

Jetzt bewerben Zurück
Zurück zum Suchergebnis

Unternehmen

Ort

Essen, Dortmund, Duisburg, Düsseldorf, Wuppertal

Referenz

EJ2630AR

Unbefristeter Arbeitsvertrag
Handel
Einzelhandel
Großhandel
Callcenter
Vertrieb
Die Stellenanzeige wurde am 29/09/2023 archiviert.

Aby oferować kompleksową obsługę na polskim i ukraińskim rynku, nasz klient, lider w branży produkcji surowców, szuka osoby na stanowisko:

Twoje zadania

Jako część wielojęzycznego zespołu będziesz odpowiadać za obsługę rynku polskiego i ukraińskiego oraz obsługę zamówień w językach niemieckim i angielskim.

  • Proaktywne doradztwo i obsługa klienta
  • Zarządzanie zapytaniami
  • Tworzenie ofert, monitorowanie ofert
  • Obsługa i realizacja zleceń
  • Obsługa reklamacji
  • Mile widziane doświadczenie w logistyce i międzynarodowej obsłudze celnej
  • Dokumentowanie informacji handlowych i zarządzanie nimi w systemie CRM
  • Analizy klientów i obszarów
  • Dodatkowo znajomość języka rosyjskiego, ukraińskiego lub polskiego mile widziana

Twoje mocne strony

Twoja ścieżka zawodowa: Masz ukończone wykształcenie w dziedzinie handlu lub ukończone studia związane z handlem oraz pierwsze doświadczenia zawodowe w ramach obsługi klienta;
Twoje kompetencje językowe: Komunikujesz się płynnie w języku niemieckim i angielskim oraz znasz język rosyjski, ukraiński i/lub polski.
Twoje umiejętności informatyczne: Potrafisz obsługiwać Microsoft Office, znajomość systemu ERP będzie dodatkowym atutem.
Twój styl pracy: Pracujesz w sposób ustrukturyzowany i autonomiczny, z ukierunkowaniem na rozwiązania i z dobrą organizacją. Umiesz pracować w zespole i czujesz się komfortowo w międzynarodowej obsłudze klienta.

Co możemy Ci zaoferować? Nasza oferta

  • Duch współpracy zespołowej: Gwarantujemy płaskie struktury organizacyjne. Współpraca jest zawsze dynamiczna i koleżeńska!
  • Motywujące zadania: Przejmujesz odpowiedzialność za różnorodne projekty i produkty.
  • Możliwości awansu: Pełnisz kluczową rolę w przedsiębiorstwie, stopniowo przejmujesz coraz większą odpowiedzialność i zyskujesz perspektywę objęcia stanowiska kierowniczego.
  • Wdrożenie: Oferujemy kompleksowe wdrożenie, ciekawe zadania zawodowe i nowoczesne środowisko pracy
  • Pakiet korzyści: Umowa o pracę na czas nieokreślony orazjako bonus dodatek urlopowy/świąteczny
  • Dodatkowa korzyść: Dwa wspólne obiady w tygodniu opłacone przez przedsiębiorstwo oraz darmowe korzystanie z firmowej siłowni.

Essen, Dortmund, Duisburg, Düsseldorf, Wuppertal map